top of page

Mutfakta sadece ve sadece kalitesini kanıtlamış markalar kullanılmakta, bazı hazırlık malzemeleri Hatay'dan, Urfa'dan ve Manisa'dan gelmekte, taze sebze ve meyveler Fethiye-Marmaris yerel üreticilerden tedarik edilmektedir.

Zeytin ve peynir Gökova'dan gelmekte, zeytinyağı kendi bahçemizin ağaçlarından sağlanmaktadır. Deniz kenarının olmazsa olmaz yiyeceklerinden balık ise ya Marmaris Balıkçılar Kooperatifinden ya da Bozburun Balıkçılar Kooperatifinden günlük olarak alınmaktadır.

Kahvaltımız
Saat 08.30-10.30 arası yapılmaktadır.
Kahvaltımızda bazlama/köy ekmeği, domates, salatalık, biber, tereyağı, kavun/karpuz, 3 çeşit zeytin, 3 çeşit peynir, Pınar hanım ya da annesi Semra hanım tarafından yapılan 3 çeşit reçel, ve muhtelif hamur işleri bulunmaktadır.
Ayrıca isteğe bağlı olarak sucuk, sosis, menemen, krep, pancake de servis edilmektedir.
Öğlen Servisi
Saat 11.00-18.00 arası yapılmaktadır.
Öğlen menüsünde genel olarak köfte, hamburger menü, patates kızartması, sigara böreği, mantı,  zeytinyağlılar ve çeşitli ev yemekleri bulunmaktadır. Öğlen servisimiz plajda verilmektedir.
Akşam Servisi
Saat 19.00-22.00 arasıdır.
Öğlen ve akşam yemeklerimiz Mutfak Sanatları Akademisinden mezun profesyonel aşçımız tarafından hazırlanmaktadır. Her gün belirli bir programa göre muhtelif ev yemeklerinin yanı sıra balık çeşitleri, ahtopot kalamar karides ve çok lezzetli taze mezeler servis edilmektedir.
Herhangi bir alerjiniz varsa mutlaka bildiriniz. Mümkün olduğu takdirde size göre yemek yapılabilir.
bottom of page